Ik heb zoooo’n zin in Carnaval, hoe zou dat nou komen?

Soms kriebelt het gewoon extra hard… zin om een feestje in de stad te bouwen en lekker gek te doen, heerlijk!

Elk jaar met Carnaval duik ik de stad (Eindhoven) in en al een paar jaar doe ik dat als Pink-Lady, helemaal compleet en volledig in het roze verkleed, echt alles roze van tas tot schoenen, van kop tot teen ROZE.

Maar dit jaar had ik ineens zin om eens wat anders te doen en dat begon dus met het verzinnen van een gehaakte pruik. Die pruik is zo leuk geworden, dat ik het haakpatroon meteen uitgeschreven heb en een paar testhaaksters zijn direct dezelfde dag al aan de slag gegaan. Zo turbosnel, dat alles al binnen 1 week getest was! Ik verwacht later dit weekend nog 2 testresultaten toe te voegen aan het patroon, maar het patroon klopt nu helemaal al!

Dus deze is vanaf NU te bestellen/te koop!

Ook in mijn SHOP komt dit haakpatroon te staan, daar staat ook uitgelegd welke andere mogelijkheden ik heb om te bestellen als je niet met Paypal kunt betalen. Stuur me dan gewoon even een berichtje via de mogelijkheid in de shop!

Pretty pruik haakpatroon (PDF) MbyMoon

Dit haakpatroon in PDF-bestand heeft een duidelijke omschrijving met foto’s, uitgeschreven in 3 maten, van een kindermaat tot een volwassenenmaat -> S-M-L Deze krijg je via mail toegestuurd na ontvangst van jouw betaling. Kun je niet via PayPal betalen, stuur me dan een mail via mbymoon@outlook.com. Ik heb ook andere betaalmogelijkheden (via bankoverschrijving of een betaalverzoek/Tikkie)

€ 3,00

2 reacties op “Ik heb zoooo’n zin in Carnaval, hoe zou dat nou komen?”

Plaats een reactie