Het was lang geleden dat er zoveel testhaaksters (21!) tegelijk voor mij aan het testhaken waren en de testhaak van mijn Buddy vest is eigenlijk afgesloten…. Maar er zijn nog wel een paar resultaten onderweg, dus die worden nog later aan het patroon toegevoegd. Als je deze ook nog wilt zien/lezen, kom dan binnenkort nog een keertje terug voor een update van het haakpatroon!
Maar omdat ik begrepen had dat er een paar enthousiastelingen zijn die heel erg graag al aan de slag wilden én omdat ik het beloofd had (belofte maakt schuld!) heb ik het patroon toch maar alvast online gezet.
Klik op onderstaande downloadknop en hop, je kunt al lekker aan de slag!


6 reacties op “Hier is hij dan, het gratis haakpatroon van mijn Buddy vest!”
Wat een verwennerij dank je wel
LikeGeliked door 1 persoon
Graag gedaan hoor!🥰
LikeLike
Wow wat een prachtig vest dank je wel xxx
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je wel! 🥰
LikeLike
Super mooi patroon wil hem gaan maken maar mij is niet duidelijk moet ik met meerdere draden te gelijk haken omdat het draad erg dun is ??
LikeLike
Mijn vest is met 1 draad Mohairy gehaakt, met dubbele draad zou deze echt veeeeel te dik en te warm worden.
LikeLike